Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Sorry, no posts matched your criteria.
We Are Freelancers We Are Freelancers

Які сайти ми робимо

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Ми розробляємо магазини з унікальним дизайном, потужним функціоналом та широкими можливостями.

ІНТЕРНЕТ ПОРТАЛ

Розробляємо інтернет портали для B2B та B2C сегмента, здатні взаємодіяти з клієнтами та виконувати складні робочі процеси.

КАТАЛОГ

Створюємо сайти-каталоги, що підвищують лояльність клієнта, знімають заперечення, а головне швидкодіючі та функціональні.

КОРПОРАТИВНІ САЙТИ

Компанії, що мають корпоративні сайти, набагато легше просуваються у сфері бізнесу, взаємодіють із партнерами та клієнтами.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ WEB-РІШЕННЯ

Ми здатні створювати будь-які WEB рішення та впроваджувати інструменти, що сприятливо впливають на бізнес. Все, що допоможе зробити вашу компанію кращою.

МАРКЕТПЛЕЙСИ

Використовуємо високотехнологічні інструменти для створення сайтів, що продають, які допомагають підвищувати конверсію.

Етапи розробки
сайту

01
ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ

Створення сайту для бізнесу починається з розробки стратегії та збору аналітичних даних. Зібрана інформація допомагає визначити сильні та слабкі сторони, зрозуміти тенденції, особливості сфери бізнесу, визначити цільову аудиторію та її потреби. Створюється докладний план, яким відбувається розробка сайту. Наша мета – зробити якісний продукт, який випереджає конкурентів та задовольняє потреби клієнта.

02
РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Розробляється прототип, з якого легко зрозуміти, що має вийти. Після його затвердження складається технічне завдання та починається процес створення сайту. Дизайнер створює графічні елементи, розробляє інтерфейс з урахуванням особливостей бізнесу, оформляє сайт у єдиному фірмовому стилі компанії. Наше завдання – створити стильний, зручний та практичний сайт, правильно розмістити елементи, щоб користувач інтуїтивно розумів структуру.

03
ПРОГРАМУВАННЯ

Коли дизайн готовий, програмісти пишуть код. Реалізуються всі задуми, ми можемо створити практично будь-які інструменти, необхідні для бізнесу. Розробка сайту відбувається за допомогою стеку технологій, що підбирається індивідуально для кожної сфери бізнесу. Ми створюємо унікальні інструменти, які допоможуть автоматизувати робочі процеси вашої компанії, впровадити нові функції та стати ще кращими для своїх клієнтів.

04
ПІДКЛЮЧЕННЯ СЕРВІСІВ

На цьому етапі створення сайту підключаються CRM/ERP та інші сервіси, необхідні для роботи. За потреби інтегруються платіжні системи, картки, API інших компаній із надання послуг. Ми робимо так, щоб ваш сайт повністю вирішував бізнес-завдання, а клієнт отримував якісне обслуговування. Проводиться тестування, сайт перевіряється на швидкість роботи та зручність використання. У разі виявлення проблем вони швидко усуваються.

05
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ

Один із важливих етапів розробки сайту – перевірка безпеки. Ми використовуємо сучасні технології, що забезпечують надійний захист вашої бази даних, контенту та всіх ресурсів. Захист тестується, сайт перевіряється на наявність уразливих місць. Ми створюємо резервні копії та проводимо низку заходів, що захищають від зломів, пошкоджень та втрати інформації.

06
РЕЛІЗ САЙТУ І ПІДТРИМКА

Коли технічно створення веб-сайту для бізнесу завершено, ми проводимо ще одне тестування, імітуючи дії клієнтів. Після підтвердження успішних результатів вивантажуємо сайт на хостинг та відправляємо у реліз. З цього моменту ваш бізнес починає працювати в онлайн-просторі. Ми надаємо технічну підтримку, за необхідності займаємося просуванням. Наші фахівці моніторять роботу сайту та стежать за безпекою.

Sorry, no posts matched your criteria.