Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Sorry, no posts matched your criteria.
We Are Freelancers We Are Freelancers

target & SMM

ПРОСУВАННЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Рекламні інструменти

Підвищуємо впізнаваність бренду за допомогою промотування контенту. Створюємо аудиторію ретаргетингу, регулярну комунікацію з аудиторією бренду.

Стратегія просування

Визначаємо цілі просування, терміни, канали комунікації та способи спілкування з аудиторією. Аналізуємо результати та коригуємо стратегію.

Якісний контент

Орієнтуємось на формування репутації бренду: створюємо експертний образ за допомогою корисного контенту та високої якості виконання.

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

01
АНАЛІЗ РИНКУ ТА АУДИТОРІЇ

Спершу потрібно зібрати необхідну інформацію щодо конкурентів та потенційних покупців. Ми аналізуємо лідерів ринку та їх стратегію просування, дізнаємося про сильні та слабкі сторони, щоб розставити правильні акценти на перевагах клієнта. Потрібно також вивчити ЦА: хто є прямою аудиторією, у чому її болі, страхи та потреби. Все це потрібно для побудови правильної стратегії.

02
РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ

Просування вимагає чіткої побудови плану робіт. На основі даних конкурентів та ЦА складаємо довгострокову стратегію розкручування, де прописані поставлені цілі, завдання та способи їх вирішення.

03
РЕКЛАМНИЙ ПРОСУВАННЯ

Це основний етап роботи у соціальних мережах. Ми готуємо за планом контент та публікуємо його, потім вивчаємо реакції та відгуки користувачів. Отримані відомості дозволяють помітити проблемні місця або виявити найкращі точки зростання, щоб надалі наголошувати на них.

04
Ведення соцмереж

Наша команда продовжує постійно працювати над просуванням вашого бізнес-акаунта або паблік. Складаємо нові контент-плани, пишемо та розміщуємо статті, запускаємо таргетовані оголошення для залучення користувачів на сайт. За підсумками виконаних завдань надаємо розгорнуті звіти з планами та рекомендаціями для подальшого розкручування.

Sorry, no posts matched your criteria.